İMPLANT MARKALARI

- Kliniğimizde Kullanılan İmplant Markalarıİmplant Fiyatları Bana Kaça Malolur Kişiye Özel İmplant
MADE İN USA MADE İN GERMANY MADE İN İTALYAN-İSVEÇ
İmplant Fiyatları Bana Kaça Malolur Kişiye Özel İmplant
MADE İN TÜRKEY MADE İN USA


- İmplant Markaları Türkiyede Nasıl Tercih Edilmelidir

Türkiye'de implant markaları ve çeşitleri her geçen gün artmaktadır.

Dental implant tercihen güvenilir ve servis hizmeti kuvvetli firmalar tercih edilmeldir.

İmplant tedavisinin başarısında kullanılan implant markası kadar aşağıdaki dört hususda önemlidir.

1 - Hastanın kemik kalitesi.

2 - İmplantın üzerine yapılacak olan protez ve oklüzyon

3 - Dişhekiminin cerrahi beceri ve tecrübesi

4 - Tedavi sonrası ağız hijenine verilen önem

_____________________________________________

İMPLANT LA İLGİLİ DİĞER KONULAR

İmplant ta Merak Edilenler

Herhangi bir hastalığı olan ve tıp hekimleri tarafından, “İmplant yapılamaz” raporu verilmiş kişiler dışında herkese implant uygula- nabilir. Ancak bazı özel hastalıklarda implant yapılıp ... devamı ..

Kişiye Özel İmplant

İmplant iki ana parçadan oluşmaktadır. İlki çene kemiğine yerleştirilen ve diş kökünü taklit eden vidalı diştir. İkinci parça ise implant ın içine vidalanan abutment dediğimiz üst ... devamı ..

İmplant Tedavi Aşamaları

Sağlık : Polikliniğimize implant ile ilgili başvuru yapan hastalarımız için öncelikle sağlık problemleri olup olmadığına dair bilgi topluyoruz. Çok sık olmasada karşılaşılabilen .... devamı ..

İmplant Destekli Protezler

Kullanmakta sıkıntı yaşadığınız bazıları için kabusa dönüşen hareketli protezleriniz artık yerini implant destekli sabit protezlere bırakıyor. Hareketli total protezler kullanım .... devamı ..

Uyarı !

Sayfamızda bulunan bilgiler internet ortamında kullanıcıyı bilgilendirmeye yönelik olarak hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. Sayfamızdaki içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu bilgiler baz alınıp herhangi bir tedavi uygulanamaz. Rahatsızlığınızla alakalı en iyi bilgiyi diş hekiminizden almalısınız rahatsızlıklarınız için önce diş hekiminize başvurunuz. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.